Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

« Novější 1 2 3 4 5 ... 4326 Starší »
Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #393010 | odpovědět | 25.6 21:56

co můžeš, nic nemůžeš.            

Artur Dent  |  הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר וְאוֹר לְחֹשֶׁךְ   #393009 | odpovědět | 25.6 21:21

Ribisel: (#393002) můžu dosvědčit      

Vošouch  |  Pan Ing. Vošouch, velkotovárník.   #393008 | odpovědět | 25.6 20:56

Tohlese Konrádovi moc nepovedlo! https://krimi-plzen.cz/…ovymi-krizi/

Borec  |  Plzeň   #393007 | odpovědět | 25.6 14:44

Dej si mokrej hadr na hlavu, ten hic ti nedělá dobře            

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #393006 | odpovědět | 25.6 14:12

čemu se tlemíš kořalo????                  

Borec  |  Plzeň   #393005 | odpovědět | 25.6 14:06

Šel sem na Krakonoše! Je hic!            

Borec  |  Plzeň   #393004 | odpovědět | 25.6 14:06

Nostalgická jízda s lahváčem Chodovaru v ruce       Škoda že tam nejde otvírat oknem            

Borec  |  Plzeň   #393003 | odpovědět | 25.6 14:05

                 

Ribisel  |  Sudety   #393002 | odpovědět | 25.6 13:40

Borec: (#393000) To víš že si ho na tajňačku vezme! To je jak s vlakama – furt pyčuje, ale už se nemůže dočkat, jak se zas sveze s šukafonem!      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #393001 | odpovědět | 25.6 12:46

stimdidoprdele!!!                  

Borec  |  Plzeň   #393000 | odpovědět | 25.6 12:41

Kup si Chodovar!!!            

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392999 | odpovědět | 25.6 12:39

A hele, oni mají eshop. https://www.pivovarhulvat.cz/ No tak si necham něco poslat a je to.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392998 | odpovědět | 25.6 12:32

Vošouch: (#392996) Tojemi k hovnu! Potřebuju si vzít karton něčeho do Anglie a na Hulváta sem tady nikde nenarazil. Anebo se na to vyseru a koupim si Guinnesse tam a bude.

Ribisel  |  Sudety   #392997 | odpovědět | 25.6 12:14

Frankenstein: (#392993) Taks to posichroval… A jestli věřil i kulak, tak to bylo neprůstřelný      

Vošouch  |  Pan Ing. Vošouch, velkotovárník.   #392996 | odpovědět | 25.6 12:05

Frankenstein: (#392995) Játy jejich korporátní sračky nepiju už dlouho. Dobrej je skoro každej menší pivovar v Německu!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392995 | odpovědět | 25.6 11:39

Definitivně jim už jeblo, seru na ně https://www.mediaguru.cz/…povedne-piti

Poraďte mi něco hořkýho co se dá pít.

Borec  |  Plzeň   #392994 | odpovědět | 25.6 11:30

No jo, nějakej naivni blbec se vždycky najde            

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392993 | odpovědět | 25.6 11:02

Není možná! Já věřil!!!                  

Borec  |  Plzeň   #392992 | odpovědět | 25.6 10:29

Ribisel: (#392991)                  

Ribisel  |  Sudety   #392991 | odpovědět | 25.6 10:19

Mě mile překvapili – čekal jsem aspoň bůra       Góly parádní – tak nějak dokumentujou kopytní úroveň. Kdo viděl aspoň po očku baráž – muselo mu to bejt jasný. Irové i Dánové si to museli hodit, jestli tuto viděli            

miroslav  |  Plzeň   #392990 | odpovědět | 25.6 09:32

Takže už před týdnem jsem to natipoval téměř přesně. (č. 392927 z 19.96.)

Borec  |  Plzeň   #392989 | odpovědět | 25.6 09:01

Tak to sem čet jiný diskuse, většinou to bylo ve stylu, že ty nýmandi mohli bejt vůbec rádi, že se tam podívali      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392988 | odpovědět | 25.6 08:51

No hodně čtu komenty typu, že kvalita kádru měla na víc … což teda fakt ne       ale jo, střet s realitou posadil hodně lidí asi na prdel      

Borec  |  Plzeň   #392987 | odpovědět | 25.6 08:31

Co sem teď pročítal diskuse, tak lidi se tomu moc nediví, studio po zápase sem neviděl, možná se tomu divili „experti“ tam nebo sami hráči?       99% fandů si myslim mělo jasno, jak to dopadne      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392986 | odpovědět | 25.6 08:19

Ten všeobecnej údiv nad celkovým výsledkem je pozoruhodnej … stačí se podívat na jeden zapas třeba anglický nebo španělský ligy, to je úplně jinej sport       a špičkový hráče tam Češi prostě nemaj, tak Krejčí tomu stačí

Borec  |  Plzeň   #392985 | odpovědět | 25.6 07:54

Ale nádherný góly musim říct, obzvlášť ten druhej, u toho sem se hodně nasmál, ale ani ten třetí nebyl k zahození                 Kopyta tam byli zmatený jak lesní včely                

Borec  |  Plzeň   #392984 | odpovědět | 25.6 07:50

Nádherný poslední místo ve skupině, tak snad si to kluci užili a teď hezky doveslovat do Evropy            

Borec  |  Plzeň   #392983 | odpovědět | 25.6 07:49

Ještě, že sem na tu sračku nevstával                

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392982 | odpovědět | 24.6 19:04

miroslav: (#392977) nedej se zmást, je to normální pražská protiplzeňská dezinfo kamapaň. Naštěstí jsem tady já, štítovej útočník s úkolem uvádět pražský dezinformace na pravou míru.      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392981 | odpovědět | 24.6 18:49

Artur Dent: (#392978) přesně, má to dotáhnout do konce, mírotvorce      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392980 | odpovědět | 24.6 18:48

miroslav: (#392977) na ukázku, že čurák může bejt i z … Plzně     

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odťalto)   #392979 | odpovědět | 24.6 18:43

Artur Dent: (#392978) Jj. Ozbrojená benzinka převlečená za stát nemá benzin. To nevymyslíš.

Artur Dent  |  הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר וְאוֹר לְחֹשֶׁךְ   #392978 | odpovědět | 24.6 18:38

Chuckie: (#392976) škoda, že ten vychcanej čůrák nepřejde ve své lásce k nové vlasti od slov k činům. Přijmout občanství a věřit, že současně s pasem dostane příležitost ve SVO…

miroslav  |  Plzeň   #392977 | odpovědět | 24.6 17:41

Chuckie: (#392976) … moc nerozumím tomu, proč jsi to sem dal. Vždyť je to tři a půl roku staré, nechceš snad říct, že tohle sedí u nás na radnici.

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392976 | odpovědět | 24.6 17:24

Běž domů, plzeňskej Ivane … děláš vostudu       https://www.idnes.cz/…en-zpravy_vb

miroslav  |  Plzeň   #392975 | odpovědět | 24.6 17:11

Koukám, že to říkám dobře..... https://www.msn.com/…/ar-AA26pCMG

miroslav  |  Plzeň   #392974 | odpovědět | 24.6 16:54

Vy si tady z našich reprezentantů děláte tak trochu prdel, víte vůbec jaké je to hrát v tak vysoké nadmořské výšce ? To je přece jasné, že tohle je hlavní příčinou našich „výkonů“. Kdyby ty stadiony byli tak max. 500m nad mořem, to by všichni čuměli.                        

Borec  |  Plzeň   #392973 | odpovědět | 24.6 14:09

kafka: (#392971)      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392972 | odpovědět | 24.6 14:05

blázni. Jedinej čas kdy se nechá spát, to tak, nasrat. Jak sme je rozdrtili na aztéckým stadionu 0–5 si přečtu zejtra v novinách.      

kafka  |  pilshovado   #392971 | odpovědět | 24.6 14:02

Borec: (#392966)

Aha. Tak proto se kolega třikrát ptal, zda přijdu dnes na noční. Chce se dívat…      


« Novější 1 2 3 4 5 ... 4326 Starší »

 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace