Navštivte také:
Šel sem na Krakonoše! Je hic!
Nostalgická jízda s lahváčem Chodovaru v ruce Škoda že tam nejde otvírat oknem
Kup si Chodovar!!!
No jo, nějakej naivni blbec se vždycky najde
Ribisel: (#392991)
Tak to sem čet jiný diskuse, většinou to bylo ve stylu, že ty nýmandi mohli bejt vůbec rádi, že se tam podívali
Co sem teď pročítal diskuse, tak lidi se tomu moc nediví, studio po zápase sem neviděl, možná se tomu divili „experti“ tam nebo sami hráči? 99% fandů si myslim mělo jasno, jak to dopadne
Ale nádherný góly musim říct, obzvlášť ten druhej, u toho sem se hodně nasmál, ale ani ten třetí nebyl k zahození Kopyta tam byli zmatený jak lesní včely
Nádherný poslední místo ve skupině, tak snad si to kluci užili a teď hezky doveslovat do Evropy
Ještě, že sem na tu sračku nevstával
kafka: (#392971)
B.: (#392967) Na tutom budu, kvůli tomu si snad i přivstanu
Ta pravá komedie začne ve tři ráno
kafka: (#392945) Od desítky přes 11 a 12, Králem Šumavy a Klostermannem konče. Navíc maj letní osmičku
Frankenstein: (#392943) Rozumíš tomu jak koza petrželi, tak pomlč a šoupej nohama
Frankenstein: (#392939) Na slavnostech piva!!!
Rozkopali tu půl města
Sem ve Strakonicích!!!
Tak to teda přeju pěkný pokoukání, na takovej shit, to už si radši zapni Majora Zemáka!!!
Tuto jestli viděli Dánové, tak nevim, jestli si rvou vlasy nebo se válí smíchy
Další ostuda
miroslav: (#392890) Jsem rád, že to nakonec dobře dopadlo! Za to, že tam hrál ten křivák si nic jinýho nezaslouží, snad jim bubáci nakopou prdele, že to udělaj mexikáni, o tom nepochybuju, ty je tam uběhaj k smrti
Tak sem kouk na ten rozhodující gól a je to bomba Skórovat, srolovat dva švýcary, který nevěděli co se děje, všechno zahodit a jít slavit
Frankenstein: (#392823) To sem dycky chtěl, zvuk z haly, mínus blbý kecy
Frankenstein: (#392823) Myslíš ty dvě top star, co hráli přesilovku 1:50 ze dvou a furt se čekalo, kdy se trefí? To byl trenéskej majstrštyk Doufam, že bude Rulík stejně trénovat Kladno Tam bych pak věřil v baráži už konečně tomu týmu z 1. ligy, že to prolomí
Takhle je to vlastně ještě lepší, nechat je čuchnout a pak je šmiknout
Yessss!!!!
Zkurvená Kanada
To jako fakt???
miroslav: (#392783) No užívat si můžou teď na dovolenej. Tam to měli ject odmakat! Pokud si to tam jeli užít, tak to tam nemuseli jezdit vůbec
Zázrak!
Snad si to teda kluci aspoň užívaj, když už tam jeli
Zachytá si dneska Pavlát?
Už to nabírá na obrátkách, 5:0 do konce třetiny!!!
Robert radši zkušeně komentuje USA – CAN a tuto předelegoval na Jílka
Vypadá to nadějně, jenom 2:0 za třetinu, to znamená, že desítku snad nedostanem
Tak Čihák se uklidil do Popradu, škoda, že nevzal sebou Hanzlíka
Možná stačilo hrát hokej a ne furt něco pořvávat na rozhodčího
To je vostuda!
