Navštivte také:
Protože pivo – v létě osvěží, v zimě zahřeje! Univerzální celoroční nejzdravější nápoj!
Vošouch: (#393027) +1 Totoje kvalitní názor! Určitě to byla osmsetdesítka, ani to nemusím otevírat,
Borec: (#393026) Atopak nebude horko?!
Železnice je nástrojem zkázy! https://www.idnes.cz/…hranicni_kha
Dej si pivo!
nototeda!
Toje ale horko!
Někoho to překvapuje? Kontrolní otázka: Jestlipa víte ve kterým městě sídlí českej chodbalovej svaz?
Krejčímu palce nahoru, aspoň někdo se snaží propíchnout tu bublinu, jak tu děláme vše skvěle a jsme nejlepčí v kosmíru
Jak může někdo nesnášet Kanea?
Borec: (#393019) Hele Harykejna vysloveně nesnáším, ale i on v některejch částech zápasu ANG bránil ve svým vápně. To je ale na hvězdu Šika moc náročný. V zápasech na MS mi připadal, že už ukončil reprekariéru, akorát to ještě neřek ani trenérovi.
VelkyHrom: (#393018) Když mu nikdo z těch kopyt nedokázal přihrát, tak to měl docela na hovno, by si všechno musel uhrát sám
miroslav: (#393012)
Jj, to je přeceňovanej hráč…Asi usoudil, že mu to fakt nešlo, tak se pakuje…
Artur Dent: (#393015)…s Chodovarem v ruce
Artur Dent: (#393015) nic nemáš a přestaň tady lhát jako baron Prášil!!!
Frankenstein: (#393010) Mám to nafocený
Praha to brzo schytá, už se na vě vaří voda https://www.info.cz/…se-nezastavi
https://www.echo24.cz/…a-ze-seznamu
A my dodáme pokud se to tak stalo dobře mu tak, co je seznam zač ví každej soudnej dávno.
VelkyHrom: (#393011) Jako naši hráli naprosté NIC (nechci být sprostý). Schick nahlásil po zápase, že končí s reprezentací, ten už když přišel na hřiště, tak vypadal, že s reprezentací skončil, tvářil se naštvaně a za zhruba 20.min. co byl na hřišti, tak udělal jen 2 fauly a jinak se z balonem nepotkal. A večer Němci, co to jako mělo být ? To odkoukali od nás.
Checht.
To jsme se zas předvedli… Jako za mě, ta skupina byla hratelná, né že né… To by ale nesměli skoro všichni nechat formu někde v pérdeli, nebo kde…
Nic. Jsou hezčí příběhy na světě…
co můžeš, nic nemůžeš.
Ribisel: (#393002) můžu dosvědčit
Tohlese Konrádovi moc nepovedlo! https://krimi-plzen.cz/…ovymi-krizi/
Dej si mokrej hadr na hlavu, ten hic ti nedělá dobře
čemu se tlemíš kořalo????
Šel sem na Krakonoše! Je hic!
Nostalgická jízda s lahváčem Chodovaru v ruce Škoda že tam nejde otvírat oknem
Borec: (#393000) To víš že si ho na tajňačku vezme! To je jak s vlakama – furt pyčuje, ale už se nemůže dočkat, jak se zas sveze s šukafonem!
stimdidoprdele!!!
Kup si Chodovar!!!
A hele, oni mají eshop. https://www.pivovarhulvat.cz/ No tak si necham něco poslat a je to.
Vošouch: (#392996) Tojemi k hovnu! Potřebuju si vzít karton něčeho do Anglie a na Hulváta sem tady nikde nenarazil. Anebo se na to vyseru a koupim si Guinnesse tam a bude.
Frankenstein: (#392993) Taks to posichroval… A jestli věřil i kulak, tak to bylo neprůstřelný
Frankenstein: (#392995) Játy jejich korporátní sračky nepiju už dlouho. Dobrej je skoro každej menší pivovar v Německu!
Definitivně jim už jeblo, seru na ně https://www.mediaguru.cz/…povedne-piti
Poraďte mi něco hořkýho co se dá pít.
No jo, nějakej naivni blbec se vždycky najde
Není možná! Já věřil!!!
Ribisel: (#392991)
Mě mile překvapili – čekal jsem aspoň bůra Góly parádní – tak nějak dokumentujou kopytní úroveň. Kdo viděl aspoň po očku baráž – muselo mu to bejt jasný. Irové i Dánové si to museli hodit, jestli tuto viděli
