Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

« Novější 1 2 3 4 5 ... 4325 Starší »
Borec  |  Plzeň   #392989 | odpovědět | 25.6 09:01

Tak to sem čet jiný diskuse, většinou to bylo ve stylu, že ty nýmandi mohli bejt vůbec rádi, že se tam podívali      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392988 | odpovědět | 25.6 08:51

No hodně čtu komenty typu, že kvalita kádru měla na víc … což teda fakt ne       ale jo, střet s realitou posadil hodně lidí asi na prdel      

Borec  |  Plzeň   #392987 | odpovědět | 25.6 08:31

Co sem teď pročítal diskuse, tak lidi se tomu moc nediví, studio po zápase sem neviděl, možná se tomu divili „experti“ tam nebo sami hráči?       99% fandů si myslim mělo jasno, jak to dopadne      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392986 | odpovědět | 25.6 08:19

Ten všeobecnej údiv nad celkovým výsledkem je pozoruhodnej … stačí se podívat na jeden zapas třeba anglický nebo španělský ligy, to je úplně jinej sport       a špičkový hráče tam Češi prostě nemaj, tak Krejčí tomu stačí

Borec  |  Plzeň   #392985 | odpovědět | 25.6 07:54

Ale nádherný góly musim říct, obzvlášť ten druhej, u toho sem se hodně nasmál, ale ani ten třetí nebyl k zahození                 Kopyta tam byli zmatený jak lesní včely                

Borec  |  Plzeň   #392984 | odpovědět | 25.6 07:50

Nádherný poslední místo ve skupině, tak snad si to kluci užili a teď hezky doveslovat do Evropy            

Borec  |  Plzeň   #392983 | odpovědět | 25.6 07:49

Ještě, že sem na tu sračku nevstával                

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392982 | odpovědět | 24.6 19:04

miroslav: (#392977) nedej se zmást, je to normální pražská protiplzeňská dezinfo kamapaň. Naštěstí jsem tady já, štítovej útočník s úkolem uvádět pražský dezinformace na pravou míru.      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392981 | odpovědět | 24.6 18:49

Artur Dent: (#392978) přesně, má to dotáhnout do konce, mírotvorce      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392980 | odpovědět | 24.6 18:48

miroslav: (#392977) na ukázku, že čurák může bejt i z … Plzně     

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odťalto)   #392979 | odpovědět | 24.6 18:43

Artur Dent: (#392978) Jj. Ozbrojená benzinka převlečená za stát nemá benzin. To nevymyslíš.

Artur Dent  |  הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר וְאוֹר לְחֹשֶׁךְ   #392978 | odpovědět | 24.6 18:38

Chuckie: (#392976) škoda, že ten vychcanej čůrák nepřejde ve své lásce k nové vlasti od slov k činům. Přijmout občanství a věřit, že současně s pasem dostane příležitost ve SVO…

miroslav  |  Plzeň   #392977 | odpovědět | 24.6 17:41

Chuckie: (#392976) … moc nerozumím tomu, proč jsi to sem dal. Vždyť je to tři a půl roku staré, nechceš snad říct, že tohle sedí u nás na radnici.

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392976 | odpovědět | 24.6 17:24

Běž domů, plzeňskej Ivane … děláš vostudu       https://www.idnes.cz/…en-zpravy_vb

miroslav  |  Plzeň   #392975 | odpovědět | 24.6 17:11

Koukám, že to říkám dobře..... https://www.msn.com/…/ar-AA26pCMG

miroslav  |  Plzeň   #392974 | odpovědět | 24.6 16:54

Vy si tady z našich reprezentantů děláte tak trochu prdel, víte vůbec jaké je to hrát v tak vysoké nadmořské výšce ? To je přece jasné, že tohle je hlavní příčinou našich „výkonů“. Kdyby ty stadiony byli tak max. 500m nad mořem, to by všichni čuměli.                        

Borec  |  Plzeň   #392973 | odpovědět | 24.6 14:09

kafka: (#392971)      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392972 | odpovědět | 24.6 14:05

blázni. Jedinej čas kdy se nechá spát, to tak, nasrat. Jak sme je rozdrtili na aztéckým stadionu 0–5 si přečtu zejtra v novinách.      

kafka  |  pilshovado   #392971 | odpovědět | 24.6 14:02

Borec: (#392966)

Aha. Tak proto se kolega třikrát ptal, zda přijdu dnes na noční. Chce se dívat…      

Borec  |  Plzeň   #392970 | odpovědět | 24.6 13:44

B.: (#392967) Na tutom budu, kvůli tomu si snad i přivstanu      

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392969 | odpovědět | 24.6 13:24

B.: (#392965) jak říkal Goran Ivaniševič, „každá prohra se musí na něco svést“       ale tak zase Češi popíraj tvrzení, že na týhle úrovni slabýho soupeře nepotkáš      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392968 | odpovědět | 24.6 13:17

Já věřím.

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odťalto)   #392967 | odpovědět | 24.6 13:11

Borec: (#392966) Tyse nafunuse směješ??      

Borec  |  Plzeň   #392966 | odpovědět | 24.6 13:01

Ta pravá komedie začne ve tři ráno                

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odťalto)   #392965 | odpovědět | 24.6 11:43

Chuckie: (#392964) No češi by dohrávali o 10ti a kopala by se proti nim penalta. A to by bylo dobře, né jak ta tragikomedie včera.

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392964 | odpovědět | 24.6 10:50

no Češi by vod těch vopálenejch kluků dostali tak na prdel, že by zpátky letěli raději v přestrojení za dovolenkový paštikáře     

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odťalto)   #392963 | odpovědět | 24.6 10:36

Frankenstein: (#392962) Tak to si pleteš s JAR.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392962 | odpovědět | 24.6 10:35

Ghana je hrozně těžkej soupeř vy patlalové.

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odťalto)   #392961 | odpovědět | 24.6 10:22

Ribisel: (#392960) Herykejn je takovej bombarďák, že se kvůli němu opakuje penalta.            

Ribisel  |  Sudety   #392960 | odpovědět | 24.6 09:47

A pak je tam Herykejn, kterej trefí možná tak maximálně nějaký šišky na sosnách      

B.  |  12:2 - nezapomeneme vy svině (už je to 14:0 a odjebávam sa odťalto)   #392959 | odpovědět | 24.6 08:08

Vošouch: (#392958) Njn. Ne-vyloučení „brankáře“ a ne-odpískání penalty a máme tady krásný výsledek, kterej poklekávači potřebujou. 0:0.

A já mám v obou očích desítku roxor, který jem si tam dobrovolně aplikoval abych dohnal sudí a VAR.

Vošouch  |  Pan Ing. Vošouch, velkotovárník.   #392958 | odpovědět | 23.6 22:46

Tohleže je kolébka fotbalu? To bych blil!

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392957 | odpovědět | 23.6 19:00

Ty si kurva uvědom za kterou stranu kopeš, ty chytrá horákyně z chepi.                  

Ribisel  |  Sudety   #392956 | odpovědět | 23.6 17:22

No nevim, kdo z nich je větší blb…kosí bratři      

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392955 | odpovědět | 23.6 10:47

Pražáci si myslej že jim tady všechno patří, a že budou vesnici rozdělovat, poučovat a kopat příkopy, ale tose přepočítali, ani hovno, vesnice je nositel genů zdravýho národa, MY NEUHNEME, TADY PRAŹÁCI NEPROJDOU!!!                  

Chuckie  |  Praha nemůže za vaše posraný životy   #392954 | odpovědět | 23.6 06:52

no sem rád, že ten článek zmiňuješ, soudruhu       krásná ilustrace, jakým póvlem vesnice zamořujou veřejnej prostor a vysílaj jako svoje (věrohodný) „zástupce“ do Prahy. JÁ BYCH VŠECHNY TY VESNICE ZRUŠIL, KAŽDÝHO JEN OTRAVUJOU!                  

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392953 | odpovědět | 22.6 15:41

Potvrzeno s nebývalou otevřeností!!! Pražáci se pokoušejí záludně vytvářet na vesnici rozepře!!!!!             https://www.novinky.cz/…-ct-40584400

PRAŹÁKU GO HOME!!!!                  

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392952 | odpovědět | 22.6 11:59

Tim jsem jel tuhle z Bečova do Marienbad. špinavý to bylo tak, že nebylo vidět krz vokno. Ale hlavně že to nebyla životunebezpečná osmsetdesítka!        

Artur Dent  |  הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר וְאוֹר לְחֹשֶׁךְ   #392951 | odpovědět | 22.6 11:41

Ribisel: (#392949) Bohužel ne, na té trati už šukafony nejsou. Místo toho jsme jeli špinavou tramvají GW Train. Pak moderní lokálkou ČD, docela dobrý, ale na 810 to nemá, to je jasný.

Frankenstein  |  Guru AZ kvízu... A kdyby došla ňáká hláška, tak biblický songy jsme nezpívali!   #392950 | odpovědět | 22.6 11:03

Že z ní ten nádražáckej krám vytřese duši se dá považovat za zážitek jenom s velkou dávkou fantazie.      


« Novější 1 2 3 4 5 ... 4325 Starší »

 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace