Navštivte také:
Artur Dent: (#392978) přesně, má to dotáhnout do konce, mírotvorce
miroslav: (#392977) na ukázku, že čurák může bejt i z … Plzně
Artur Dent: (#392978) Jj. Ozbrojená benzinka převlečená za stát nemá benzin. To nevymyslíš.
Chuckie: (#392976) škoda, že ten vychcanej čůrák nepřejde ve své lásce k nové vlasti od slov k činům. Přijmout občanství a věřit, že současně s pasem dostane příležitost ve SVO…
Chuckie: (#392976) … moc nerozumím tomu, proč jsi to sem dal. Vždyť je to tři a půl roku staré, nechceš snad říct, že tohle sedí u nás na radnici.
Běž domů, plzeňskej Ivane … děláš vostudu https://www.idnes.cz/…en-zpravy_vb
Koukám, že to říkám dobře..... https://www.msn.com/…/ar-AA26pCMG
Vy si tady z našich reprezentantů děláte tak trochu prdel, víte vůbec jaké je to hrát v tak vysoké nadmořské výšce ? To je přece jasné, že tohle je hlavní příčinou našich „výkonů“. Kdyby ty stadiony byli tak max. 500m nad mořem, to by všichni čuměli.
kafka: (#392971)
blázni. Jedinej čas kdy se nechá spát, to tak, nasrat. Jak sme je rozdrtili na aztéckým stadionu 0–5 si přečtu zejtra v novinách.
Borec: (#392966)
Aha. Tak proto se kolega třikrát ptal, zda přijdu dnes na noční. Chce se dívat…
B.: (#392967) Na tutom budu, kvůli tomu si snad i přivstanu
B.: (#392965) jak říkal Goran Ivaniševič, „každá prohra se musí na něco svést“ ale tak zase Češi popíraj tvrzení, že na týhle úrovni slabýho soupeře nepotkáš
Já věřím.
Borec: (#392966) Tyse nafunuse směješ??
Ta pravá komedie začne ve tři ráno
Chuckie: (#392964) No češi by dohrávali o 10ti a kopala by se proti nim penalta. A to by bylo dobře, né jak ta tragikomedie včera.
no Češi by vod těch vopálenejch kluků dostali tak na prdel, že by zpátky letěli raději v přestrojení za dovolenkový paštikáře
Frankenstein: (#392962) Tak to si pleteš s JAR.
Ghana je hrozně těžkej soupeř vy patlalové.
Ribisel: (#392960) Herykejn je takovej bombarďák, že se kvůli němu opakuje penalta.
A pak je tam Herykejn, kterej trefí možná tak maximálně nějaký šišky na sosnách
Vošouch: (#392958) Njn. Ne-vyloučení „brankáře“ a ne-odpískání penalty a máme tady krásný výsledek, kterej poklekávači potřebujou. 0:0.
A já mám v obou očích desítku roxor, který jem si tam dobrovolně aplikoval abych dohnal sudí a VAR.
Tohleže je kolébka fotbalu? To bych blil!
Ty si kurva uvědom za kterou stranu kopeš, ty chytrá horákyně z chepi.
No nevim, kdo z nich je větší blb…kosí bratři
Pražáci si myslej že jim tady všechno patří, a že budou vesnici rozdělovat, poučovat a kopat příkopy, ale tose přepočítali, ani hovno, vesnice je nositel genů zdravýho národa, MY NEUHNEME, TADY PRAŹÁCI NEPROJDOU!!!
no sem rád, že ten článek zmiňuješ, soudruhu krásná ilustrace, jakým póvlem vesnice zamořujou veřejnej prostor a vysílaj jako svoje (věrohodný) „zástupce“ do Prahy. JÁ BYCH VŠECHNY TY VESNICE ZRUŠIL, KAŽDÝHO JEN OTRAVUJOU!
Potvrzeno s nebývalou otevřeností!!! Pražáci se pokoušejí záludně vytvářet na vesnici rozepře!!!!! https://www.novinky.cz/…-ct-40584400
PRAŹÁKU GO HOME!!!!
Tim jsem jel tuhle z Bečova do Marienbad. špinavý to bylo tak, že nebylo vidět krz vokno. Ale hlavně že to nebyla životunebezpečná osmsetdesítka!
Ribisel: (#392949) Bohužel ne, na té trati už šukafony nejsou. Místo toho jsme jeli špinavou tramvají GW Train. Pak moderní lokálkou ČD, docela dobrý, ale na 810 to nemá, to je jasný.
Že z ní ten nádražáckej krám vytřese duši se dá považovat za zážitek jenom s velkou dávkou fantazie.
Artur Dent: (#392948) A svezls jí šukafonem? Bez toho je to hovno zážitek…
Tak tenhle víkend jsem dal s dcerou (8 let) vandr – v pátek (od podvečera) 7 kiláků, v sobotu 19, dneska 18. Za vedra, dneska za slušnýho chcance a bouřky… Přátelé, kdo z vás to má?
kafka: (#392945) Od desítky přes 11 a 12, Králem Šumavy a Klostermannem konče. Navíc maj letní osmičku
Frankenstein: (#392943) Rozumíš tomu jak koza petrželi, tak pomlč a šoupej nohama
Borec: (#392938)
Klostermann 13 ?
Hlavně, že ty o pivu víš – analfabete!
Borec: (#392941) O pivu ve Strakonicích nic nevědí! Nektar – poser hektar!!!
Harry LS: (#392916) no zjevně najeli na model „seženeme boháče, protože jsme bejvalí slavní hráči“ … tak jo, hoši, gůd lak https://www.idnes.cz/…20_hokej_pbi
