Navštivte také:
Artur Dent: (#393015)…s Chodovarem v ruce
Borec: (#393000) To víš že si ho na tajňačku vezme! To je jak s vlakama – furt pyčuje, ale už se nemůže dočkat, jak se zas sveze s šukafonem!
Frankenstein: (#392993) Taks to posichroval… A jestli věřil i kulak, tak to bylo neprůstřelný
Mě mile překvapili – čekal jsem aspoň bůra Góly parádní – tak nějak dokumentujou kopytní úroveň. Kdo viděl aspoň po očku baráž – muselo mu to bejt jasný. Irové i Dánové si to museli hodit, jestli tuto viděli
A pak je tam Herykejn, kterej trefí možná tak maximálně nějaký šišky na sosnách
No nevim, kdo z nich je větší blb…kosí bratři
Artur Dent: (#392948) A svezls jí šukafonem? Bez toho je to hovno zážitek…
Hlavně, že ty o pivu víš – analfabete!
Borec: (#392938) Asi byli na exkurzi v Plzni!
Dneska přesně půlstoletí od Bělehradu
Tiki taka
Asi budu fandit protinožcům – maj tam zajímavý plejery – Irankunda, Degenek, Beach
Co se ti nezdá, spojení – dobré mravy a fotbalové prostředí – prostě štimuje!
Šukafon je nesmrtelnej!
Chuckie: (#392879) Docela mě pobavila formulace…žalovaná strana (Viktorka)…„namítala též rozpor uplatněného nároku s dobrými mravy a pravidly fotbalového prostředí…“
Chuckie: (#392863) Jasný, Toužim podle vzoru Praha → z Toužimy jako z Prahy!
Chuckie: (#392859) Ty se radši nauč pravopYs nekňubo, ať se nemusíš vopravovat, když už chceš poučovat
Frenku zastřel se!
Věčně druhý!
Samozřejmě Kempas – lepších beků po světě moc nejezdí, toho ta blbka úplně ignoruvala! A s Lukášem máš senilo recht – to je prostě klidná síla!
Borec: (#392792) To asi vybírala Darina
Jeho milá bude bez práce a on bez údu
Do shromáždění o Valpurgině noci bývá každá čarodějnice uvedena svým rohatým milencem. Tam se bez ohledu na věk a příbuzenství oddávají smilstvu nejohavnějšímu. Dva dominikáni dokonce zaznamenali historii o jedné čarodějnici, která mužům, s nimiž obcovala, odnímala úd.
Takže kulaku – vopatrně!
Chuckie: (#392752) … Záruba a Darina
Sedlák s Hronkem pod larisu – to je základ!
kafka: (#392742)…kopačkou???
Paní Darina Neumětelová – krasavice k pohledání – opět poněkolikátý potvrdila, že kdyby blbost nadnášela… Možná by se spíš místo komentování všeho možnýho měla zamyslet nad tim, jakej progres udělala ona sama za těch 15 nebo kolik let se o to snaží, protože to je naprostá zoufalost!
A obě potrefený husy hned zakejhaly
VelkyHrom: (#392644) Senilita!
Kulak rozhod!
No ono těch sešívanejch pacientů je tam požehnaně – Chorý, Bořil, Houštecký, Douděra, Řehák, Tvrdík – pěkná líheň
Žádný body, rovnou sestup…s Duklou!
A Chorý opět nezklamal
Frankenstein: (#392515) To byli určitě burani z venkova
Tak jsme to Ivane zas dopracovali co? A ten Koukolův parchant schrábne všechno!
Jaktože nejsi ve škole – špunte?!
Frankenstein: (#392502) Nezapomeň dneska 23:00 – Záprdku!
Kladno pude na dno! https://www.sport.cz/…adno-5448565#…
…plážovej volejbal na Hurghadě…
Romane ty vole – ty seš hroznej Dřevák! Jebat Dědka!
