Navštivte také:
Borec: (#392966) Tyse nafunuse směješ??
Chuckie: (#392964) No češi by dohrávali o 10ti a kopala by se proti nim penalta. A to by bylo dobře, né jak ta tragikomedie včera.
Frankenstein: (#392962) Tak to si pleteš s JAR.
Ribisel: (#392960) Herykejn je takovej bombarďák, že se kvůli němu opakuje penalta.
Vošouch: (#392958) Njn. Ne-vyloučení „brankáře“ a ne-odpískání penalty a máme tady krásný výsledek, kterej poklekávači potřebujou. 0:0.
A já mám v obou očích desítku roxor, který jem si tam dobrovolně aplikoval abych dohnal sudí a VAR.
Harry LS: (#392887) To je možný, nebyl jsem si jistej.
Ribisel: (#392880) To je oprávněná námitka. Po tom, co bylo s Čechem (?) a SPA, jak ho prodali na Slovensko, aby nemuseli platit Plzni %
Frankenstein: (#392876) …že na to vůbec reaguješ… Pražák si není schopen zapamatovat základní axiomy. A pak to takhle dopadá.
Zase si SLA kupuje půlku fotbalový ligy a celej basketbal. Z toho, co nakradli. To je furt dokola.
Chuckie: (#392859) A od kdy jsou Vinohrady v Prase? To jsou zase nějaký fejkňůz.
Nehledě na to, že způsobitel je na Lochotíně.
Jiricek: (#392843) CopazaFasela, ale ta letošní tlačenka byla až trapná. 2min 5:3 za faul od hráče, kterej má mít 5tizápasovej distanc.
No naštěstí to nedopadlo.
Ribisel: (#392845) Nebyl bych tak krutej, někdo to tu spravovat musí.
SUIOM! SUOMI!
Frankenstein: (#392805) No tohle. Co tady budě příště? Odkaz na Vlasta – onlajn??
Že jsou lampasy marný vědí všichni, na to netřeba pochybného bulvárního plátku.
SUOMI!! SUOMI!!
Frankenstein: (#392797) Aha.
Frankenstein: (#392795) Nerozumím.
Frankenstein: (#392790) Hmm. A to koleno si viděl? A to zrzavce fakt nesnáším.
miroslav: (#392791) Chybí tam ta sParťanská díra.
A přidává se sítko ze sParty a je po zápase.
Takže tohle bylo poměrně rychlý. Ticháček. Ajá ´plnějasně viděl Galvase. Jak je vidět, je to jedno.
Chuckie: (#392749) No – nelíbilo se mi to. Nejzbytečnější hráč opět Sedlák a nejvíc chybějící hráč (z těch co byli k disposici) opět Klapka. No a k tomu nestíhající Červenka, kterej alespoň něco hraje v přesilovkách. Ale se zakončujícím Sedlákem je to holt k ničemu.
Tentokrát Rulík tu sestavu fakt netrefil a to i z toho mizernýho výběru, kterej měl k disposici.
Český hokej dál upadá a jediný, koho jsme schopný opakovaně porazit je SVK, protože ti se porazí sami.
No jsem na to 1/4f zvědav. Systém MS je opravdu o jednom zápase, tak třeba překvapíme všechny, včetně sebe. Dávám tomu s FIN 10%.
Takže čobolové jedou domů. Rulíkboys maj ještě dva zápasy. Při tich výkonech to pravděpodobně budou ostudy.
Konec hlášení.
Co je ale dobrý, že touhle prohrou nejspíš vypadnou SVK. Za ty (taky) ubrečený provokace jsem jim to tentokrát přál. Jinak jim docela fandím, ale mít v týmu K.Pospíšila – to je horší, než mít Sedláka. O trochu.
Teda nic velkýho jsem neočekával, ale stejně jsem nemile překvapen.
Tohle stačí leda na slováky, který se s náma porazí sami.
Jedinej, kdo nezklamal byl Sedlák. Celou 3/III jsem doufal, že mu někdo tu ubrečenou masku upraví. To je vostuda národního dresu. Měl jsem k různejm repre hráčům v historii různý výhrady, ale tohle je dno.
Frankenstein: (#392706) Že se těma serebritama někdo zabývá… TVL lidi maj „starosti“.
Chuckie: (#392684) Tak co, už jste v praze zaplatili dlužnej MEček za titul?
My si svoje tituly uhradili a žádný závazky nemáme.
Frankenstein: (#392675) Tak jestli přijdou všichni čtyři, tak to už je síla.
miroslav: (#392665) Aby to nakonec nedopadlo tak, že naši postoupí ze ČF a SUI vysmahnou po nejaký haluzi třeba se slovákama… Je to fakt o jediným zápase. On každej tým taky potřebuje, aby řešil nějakou krizi. Třeba SWE to mají za sebou (s náma) a teď už bude těžký je porazit.
No a naši už mají za sebou krize dvě, takže jsou zocelený.
kafka: (#392661) Proto píšu, že slováci nemají Galvase.
Takže po včerejšku jsou Slováci za ještě větší nazdárky, než my. Byli před Slovincema varováni.
Na druhou stranu nemají ofenzivního Galvase.
kafka: (#392626) … takže určitá nenulová naděje žije?
Frankenstein: (#392619) klíííd. Letos se to vyřeší tak nějak samo. Stačila mi ta přesilovka ve třetí minutě se SLO.
Frankenstein: (#392585) Málo…
Frankenstein: (#392575) Je pravda, že ještě nikoho nepochcal… Nebose o tom alespoň neví.
Chuckie: (#392567) Tak teď je to konečně jasný. Duklák přijde na štruncáky a nakazí to tam virem prohry. A pak má FCVP vyhrávat… S takovým hedikepem.
Z toho je zřejmý, že za všechno můžou pražáci: SPA, SLA, BOH, DUK – všechno jedno.
Házenkáři mistři. A to prohrávali 2:0 na zápasy a v poločase rozhodujícího zápasu venku o 5gólů…
Ribisel: (#392423) Hele nějakým omylem jsem viděl asi 10min přenosu toho 3tího finále. KTEREJKOLIV hráč vezme puk a jede, než přihraje dostane 1–2 sekyry přes ruce a skončí na ledě úpolovým chvatem u hrazení. Přerušení u branky = 3–4× krosček z obou stran, sundaná helma, nějaký pěsti v xichtě, najíždějí do brankáře. A k tomu ještě třineckej kotel „jebat dynamo“, nic jináho jsem neslyšel. Takhle to jede těch cca 5min čistýho času co jsme viděl.
A já tak vlastně nevím proč jsme vypadli s tou SPA, protože v tomhle měřítku pískání jsme neměli ani jeden faul po celou dobu serie se SPA.
Jebat celou ligu.
Frankenstein: (#392382) Ámen.
Ribisel: (#392298) Ideálně se měli navzájem vystřelit na měsíc.
Taksnad je po žloutenkách…
Chuckie: (#392226) Tak teď už jde jenom o to, aby si navzájem rozbili bábovičky. Hokej mne nezajímá, ale tyhle mediální výlevy jsou supr u toho si popíjím dobrou brazilskou kávu.
Nakonec jsou tam jen protěžovanci: TRI, SPA, PAR v uvedeným pořadí. Náhoda? nemyslím si. Koukal jsem na poslední zápas KVA a tam třeba vytrhnou Frodlovi hokejku z ruky a nic. To se to potom hraje.
